Krakowianka - nowa kolekcja 0
Krakowianka - nowa kolekcja

Jak noszą się Paryżanki? Jakie są trendy na ulicach Londynu? Jak ubierać się we włoskim stylu? Często, my Polki, czerpiemy inspiracje ze światowych stolic mody. Ale czy naprawdę musimy uczyć się stylu od innych? W naszej najnowszej kolekcji zabieramy Was do Krakowa, miasta w którym dziedzictwo kulturowe, jak sztuka, architektura, ale także moda, nie odbiega poziomem od innych europejskich miast.

Nowoczesna krakowianka

W kampanii tworzymy wizerunek nowoczesnej krakowianki z artystyczną duszą i sentymentem do stylu retro. Łączymy naturalne, lniane tkaniny z klasycznymi fasonami, uzupełniając je o awangardowe elementy. 

Sesja zdjęciowa odbyła się w jednej z krakowskich kamienic na Starym Mieście. Balkon ze zdobioną balustradą, promienie słońca wpadające przez drewniane okna oraz dwuskrzydłowe, rzeźbione drzwi stały się idealnym tłem dla naszych projektów. 

Wśród nich znajdziecie: "Kawiarenkę", w której wypijecie kawę mieście, "Nadwiślankę" idealną na spacery po bulwarach czy sukienkę "Liryczną", która swoją nazwę wzięła od… jednej z krakowskich ulic. W tej kolekcji proponujemy także dodatki do włosów, by maksymalnie wykorzystać materiały z jakich szyjemy.

Zapraszamy także do obejrzenia całej kampanii.

  

Autorką zdjęć jest Patrycja Koczur, makijaż wykonała Ania Serafin. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl