MOMENTS - wakacyjna kolekcja 2021 0
MOMENTS - wakacyjna kolekcja 2021

Popołudnie w ogrodzie, z książką, na hamaku. W dłoni zimna lemoniada z truskawek z własnej grządki. Zapach kwiatów, stopy w trawie, głowa w chmurach. Naszą najnowszą kolekcję nazywałyśmy "Moments" ponieważ dedykujemy ją rozkosznym chwilom odpoczynku i wytchnienia.

 

NATURALNY LEN

 
Lekkie sukienki, zwiewne koszule, lniane kimona. W Wasze ręce oddajemy kolekcję niewielką, ale przygotowaną z ogromnym zaangażowaniem i sercem! Tradycyjnie stawiamy na naturalną tkaninę jaką jest len oraz niewielką produkcję w limitowanych ilościach. Lokalnie. W Inwałdzie.
 
Marzymy, by nasze projekty towarzyszyły Wam w wyjątkowych momentach. W codziennych chwilach wyciszenia, na utęsknionych wakacjach - i nieważne czy na rajskiej plaży czy działce za miastem. Oczami wyobraźni widzimy Was spacerujące po łąkach, wiejskich ścieżkach, nadmorskich piaskach.
 

#BRIDE

 
Kolekcją chcemy celebrować codzienne, proste chwile, ale także szczególne momenty w życiu wielu kobiet. Dlatego stworzyłyśmy kilka projektów, które dedykujemy przyszłym pannom młodym. Delikatny biały len będzie idealnym towarzystwem podczas ślubnych przygotowań.
 
Zobacz jakie produkty znalazł się w zakładce DLA PANNY MŁODEJ.
 
  
 
Autorką zdjęć jest Patrycja Koczur
Makijaż Aleksandra Szczepanek
Miejsce produkcji Studio Vintage
 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl