2. urodziny SOVL 0
2. urodziny SOVL

Jest nam niezmiernie miło, gdy patrzymy dziś w kalendarz. SOVL obchodzi swoje drugie urodziny! To niesamowite jak szybko upłynął czas od momentu, gdy zaprezentowałyśmy swoją pierwszą kolekcję. Dziś mamy ich na koncie już kilka, a za to, gdzie jesteśmy chcemy przede wszystkim podziękować Wam!

Nasza marka to projekt rodzinnego duetu – mamy i córki. Razem tworzymy koncepcje, dobieramy materiały, szkicujemy projekty. Wszystko co robimy odbywa się w bardzo rodzinnej atmosferze, a wspiera nas mnóstwo bliskich osób, jak utalentowana Patrycja – robiąca fenomenalne zdjęcia, Rafał pozujący do zdjęć męskiej kolekcji, czy przyjaciółka Grażyna zawsze służąca dobrą radą i wsparciem w zakresie konstrukcji form, tworzenia prototypów i szycia. Nic nie powstałoby bez ogromnego wsparcia tych i wielu innych, bliskich nam osób. Dziś chcemy im podziękować! 

Polska moda w Waszych szafach

Dziękujemy też wszystkim, którzy wybierają nasze projekty. Świadomość, że setki osób nosi SOVL to dla nas ogromna satysfakcja. Cieszymy się, że polska moda gości w Waszych szafach. Naturalne materiały, lokalna produkcja i świadome podejście w duchu #zerowaste to wyróżniające nas cechy. Jest nam bardzo miło, że docenia je coraz więcej osób.

Modowy świat

Dziękujemy mediom branżowym za tak ciepłe przyjęcie nas w modowym świecie. Ilość publikacji w magazynach i na portalach internetowych poświęconej modzie przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zaczynając, nawet nie marzyłyśmy, że wyróżnią nas takie tytuły jak Elle, Harper's Baazar, Cosmopolitan i wiele, wiele innych.

Jesteście wspaniali, dziękujemy!

Ada i Ela z SOVL

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl